Įvadinis Pole dance kursas (1k./savaitę) nuo kovo 9 d.

KAS LAUKIA PRADĖJUS MOKYTIS POLE DANCE?
Vos per 4 pamokas jūs ne tik išmoksite pagrindinių / bazinių pole dance judesių, bet ir pajusite, kaip sutvirtėjo kūnas. Nors dėl krūvio stiprėja raumenys, tačiau kartu šis šokis kiekvieną paverčia plastiškesne ir elegantiškesne, o ilgiau lankančios merginos teigia, jog ir pasitikėjimas savimi – garantuotas. :]

Pole dance – tai magiškas būdas suteikti sau visapusišką naudą bei kelias į vidinę bei išorinę harmoniją! Susidomėjai? Skaityk toliau apie įvadinį kursą ir registruokis!

SVARBIAUSIA INFORMACIJA
● DATA: 1 kartą per savaitę, kiekvieną penktadienį nuo 17.30 val. iki 19.00 val., nuo kovo 9 d. iki 30 d.
● TRUKMĖ: 4 pamokos po 1 val. 30 min.
● VIETA: Šv. Stepono g. 39, Pole dance Vilnius studija
APRANGA: maikutė, trumpi šortukai (timpos netinka), kojinaites, avalynės nereikia.
● KAINA: 30 Eur

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ČIA goo.gl/geyjN5 arba ĮSIGYJANT ŠĮ BILIETĄ

APIE STUDIJĄ IR POLE DANCE
„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau 5 metus, tad esame daugiausiai patirties turinti bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Pas mus dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda.

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo) – tai Lietuvoje dar nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys.

KAS YRA ĮVADINIS POLE DANCE KURSAS?
Tai 4 pamokų įvadinis 1 mėnesio (nuo kovo 9 d. iki kovo 30 d.) pole dance kursas, kuriame detaliai mokysimės pradinius triukus, sukinukus.

KAM TINKA ŠIS KURSAS?
Kursas tinka visiškai naujokėms ar turėjusioms kelias pole dance pamokas. Pradedant lankyti nebūtinas joks fizinis pasirengimas, nes pradėsime nuo paprastesnių elementų ir sutvirtėsite eigoje. Tinka visoms amžiaus kategorijoms bei bet kokio sudėjimo merginoms ir moterims.

Be įvadinės pamokos arba kurso prisijungti į grupes neleidžiama, nes kyla traumų grėsmė, jei nežinosite, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius elementus.

KĄ DARYTI PABAIGUS KURSĄ?
Po įvadinio kurso bus galima prisijungti į naujokių grupes skirtingais laikais toliau tęsti pole dance mokymąsi.

Jei šis laikas jums netinka, galime pasiūlyti individualias pamokas arba ateiti į vienkartinę įvadinę pamoką ir jungtis prie jau veikiančių grupių. :)

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl prašome registruotis atsakingai. Jei užsiregistravus nebegalite ateiti, būtinai praneškite iš anksto el. p. info@poledancevilnius.lt

Daugiau apie mūsų studiją, užsiėmimus ir ko tikėtis iš pirmos pamokos galite paskaityti čia: goo.gl/ecw2Of :]
--------------------------------------------------------------------------------------

#DOVANOS jums! Visos merginos, kurios atsives į įvadinį kursą draugę, gaus lankstumo abonementą sau ir draugei! Kaip tai padaryti? Tiesiog į įvadinį kursą ateikite su drauge ir ji galės susimokėti vietoje grynais arba pirkite du bilietus kartu.

SVARBU! Būtinai iš anksto informuokite el. paštu info@poledancevilnius.lt arba feisbuko žinute apie tai, jog jūs pakvietėte dalyvauti savo draugę :)

Daugiau info apie lankstumo treniruotes: goo.gl/txg4KY
Interviu su lankstumo trenere: goo.gl/pHbrfW

Местоположение