Регион: Международно
Език: български
Промяна

K2 Comedy - Atviras Mikrofonas

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, kviečiam visus gerai praleisti laiką ir uždaryti savaitę su daug juoko. Šią savaitę turim gerą derinį tarp tikrų estrados vilkų ir pradedančiųjų komikų. Pirkit bilietus kuo greičiau, nes prie durų nebus!

Kiekvieną savaitę tobulėjam ir turim tikslą sudaryt komikams geriausias sąlygas pasirodyt ir jaustis gerai. Pagrindinė gero vakaro paslaptis yra Jūsų įsitraukimas. Jeigu juoksitės garsiai, plosit, susikurs sniego gniūžtės efektas, kai atmosfera pasidarys elektrinė ir visi turėsim gerą laiką.  

Kviečiam Jus pasijuokt kartu su puikiu komikų sąstatu:

Emilis Jokūbas
Arūnas Garšva
Nedas Zimantas
Laura Dragūnaitė
Kristoforas Vaidutis
Mindaugas Laskovas
Deividas Liudvinavičius
Agnė Kruopytė
Benas Jackūnas
Andrej Bulbenkov
Benjamin McWilliams
Vilmantas Adomavičius
Lukas Bunkus
Linas Piščikas

SĄRAŠAS GALI KEISTIS

Durys: 19:00
Pasirodymo pradžia: 20:00

Pasibandyti esate kviečiami visi. Jei norite išbandyti save stand-up komedijos scenoje, esate visada laukiami. Susisiekite su manimi SMS žinute, skambučiu, elektroniniu paštu ar Facebook K2 Comedy.

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)