Регион: Международно
Език: български
Промяна

Kūrybinės keramikos dirbtuvės

Pažintis su įvairiomis keramikos technikomis, galimybė pasinerti į kūrybinį procesą lipdant ir glazūruojant savo rankomis kurtus dirbinius – visa tai kiekvieną mėnesį vykstančiose dirbtuvėse siūlo Vilniaus etninės kultūros centras. 

Užsiėmimuose laukiami tiek pradedantys, tiek jau ne pirmą kartą su moliu dirbantys dalyviai; čia galima įgyvendinti savo kūrybines idėjas ar, padedant lektorei, imtis lipdymo nuo pirmųjų žingsnių.

Svarbu! Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Lipdymas ir glazūravimas spalio mėnesį vyks tokiu grafiku:

• 3 d. – lipdymas;

• 13 d. – glazūravimas;

• 19 d. – lipdymas;

• 25 d. – lipdymas.

_______

Įsigytas renginio bilietas negrąžinamas ir nekeičiamas, nebent renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

 

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)