Регион: Международно
Език: български
Промяна

Palydim vasarą: AC/DC Tribute.lt | Palūšės valtinė - baras

Vasarai ritantis į antrąją pusę laikas prisiminti tradicijas, o jos tokios, kad jau ketvirtą kartą Palūšės Valtinėje vasarą išlydim itin trankiai. Kai į sceną žengia Palūšės Valtinės siela - Algirdas Barniškis - Blėka ir į rankas paima gitarą, visad suskamba - AC/DC!

Palūšės Valtinėje jau turėjom AC/DC no Dj's projektą ir netgi akustinę AC/DC Tribute.lt versiją, pats laikas į sceną žengti visiem AC/DC Tribute.lt nariams ir užkurti vakarėlį kaip reikiant! 

AC/DC Tribute.lt – jungtinis roko muzikantų projektas, atliekantis legendinės australų grupės AC/DC kūrinius, gyvuojantis nuo 2007 metų. AC/DC Tribute.lt yra groję ne tik žinomose Lietuvos muzikos klubuose bei festivaliuose, tačiau savo pasirodymus surengęs Latvijoje, Lenkijoje bei kitose šalyse.

LET'S ROCK'N'ROLL!

---

Durys: 18:00

Koncerto pradžia: 20:00

Vieta: Palūšės valtinė baras

Staliukai ne rezervuojami. Į bilieto kainą sėdima vieta neįskaičiuota, koncertas stovimas.

---

Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami. Vaikams iki 6 m. renginys nemokamas.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)