Регион: Международно
Език: български
Промяна

Sulėtėjimo savaitgalis moterims

Jei nepavyksta laiku susistabdyti pačiai - kūnas įjungia rankinį stabdį ir guldo save ten, kur žmogus bus priverstas  juo pasirūpinti. Ruduo - gražus metas, bet įprastai pasižymi dideliu tempu, plačiai siekiais ir lūkesčių "iki metų galo suspėti" iškėlimu. Tai visada kelia įtampą, psichologiniame ir fiziologiniame lygmenyse. Disciplina padeda užtikrinti, kad greitėjimo ir sulėtėjimo ciklai tarpusavy susiderintų. 

Disciplina tradiciškai skamba galvoje kaip sunkus darbas, todėl dažniausiai neigiamai. Tačiau taip nėra. Disciplina ateina iš meilės sau ir reguliariai patiriamo nedidelio sėkmės jausmo. 

Kviečiame pasinerti į savaitgalį, kuriame patirsime sėkmės jausmą ir jį užlaikysime. 

Jau aštuonerius metus organizuojame stovyklas, kuriose padedame išmokti rūpintis savimi. Daugelis jau žinote, ko iš mūsų tikėtis:

a) pirmiausia, gero ir skanaus maisto, kurį pasigaminsite pačios;

b) kulinarinių naujienų apie sveikatai palankų ir subalansuotą maistą, kartu su tikrai laifchakiniais receptais, kurie staiga pritiks ir kitiems šeimos nariams, bei turtingo prieskonių pasaulio pažinimo ir jų naudojimo subtilybėmis;

c) visiško atsitraukimo nuo informacinių srautų (esant būtinybei ryšys ir internetas bus, tačiau tik esant būtinybei)

d) patogų, higienišką pakankamą miegą;

e) galimybės valandas leisti gryname ore, judėti, mankštinti emocinį protą ir kūną su profesionalų pagalba; 

f) susiderinti, sinchronizuoti, sulėtėti iki čia ir dabar; 

Dienotvarkė sudėliota taip, kad laisvas laikas netrukdytų mokymuisi ir atvirkščiai, o kartais net šie abu sutaptų :). Stovykloje sulėtėjimą užtikrins profesionalus sporto treneris, kineziterapeutė, psichologė dailės terapeutė, koučeris, ugdančioji virėja. 

Tikra dovana sau ir savo šeimai. Laiminga mama – laiminga šeima 

Stovyklos kaina kelialapius įsigijant iki rugsėjo mėnesio -  250 EUR. Nuo rugsėjo mėnesio stovyklos kaina 300 EUR. 

 Apmokėjimas per PAYSERA sistemą arba pavedimu į įmonės sąskaitą. 

Organizatorius A. Šabajevo gyvensenos korekcijos mokykla “Svorio centras”, MB ARTEMAS.

Kelialapių platintojas MB SVEIKATUS. 

 

 

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)