Teatralizuotas koncertas vaikams | Susitikimas su Mere Popins

Vilniaus profesionalaus meno namų "House of Puglu" gastrolės Kauno miesto kameriniame teatre!!

Ar žinojote, kad nuostabioji ir paslaptingoji auklė Merė Popins moka dainuoti ir šokti? Ar įsivaizdavote, kaip nenuspėjamoji Merė Popins prisėda visai šalia Jūsų? Ar norėtumėte stebuklingajai Merei Popins išsakyti savo svajones?
Jei taip, visi netikėčiausi dalykai: svajonių lietus, muzikos burtai, kalbančios lėlės ir daugybę kitų nenusakomų dalykų laukia Jūsų.

Teatralizuotas koncertas „Susitikimas su Mere Popins“ – tai dar viena australų rašytojos P. L. Travers garsiojo personažo Mary Popins istorija, kurią interpretuoja jaunosios kartos operos dainininkė Agnė Sabulytė ir Keistuolių aktorius Vytautas Rašimas kartu su pianiste Monika Laukaityte.

Koncerte skamba žinomiausios miuziklo „Merė Popins“ dainos.

Spektaklio idėjos autorė – Agnė Sabulytė
Režisierius – Vytautas Rašimas
Vaidina: Merė Popins – Agnė Sabulytė, Merės popins pusbrolis – Vytautas Rašimas, Merės Popins draugė – pianistė Monika Laukaitytė-Miklovienė

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai ,,Žalgirio" arenoje.

Местоположение