Регион: Международно
Език: български
Промяна

REGISTRUOKIS! Paremk organizaciją ,,Raudonos nosys"

Kolektyvui be stabdžių – stogą raunanti vasaros šventė!

Sulaužom standartus ir švenčiam karališkai! Rugpjūčio 27 dieną, nuostabioje PANEMUNĖS PILYJE TELIA vasaros šventė: su dar daugiau GARSO, dar daugiau TRIUKŠMO, dar daugiau RITMO ir dar daugiau STILIAUS !

Tavęs laukia net trys įspūdingi koncertai, daugybė veiklų ir TIK TOK VALLEY, varžybos ir rungtys tiems kas mėgsta azartą, chill zonos, protmūšio setas ir susitikimas su įdomia asmenybe! O kur dar DJ vakaro miksas, gera kompanija ir žvaigždėta Panemunės naktis!

Registruokis dabar ir susitikime RUGPJŪČIO 27 Panemunės pilyje!

O laisvė daryti gera prasideda dabar, paremkite Lietuvos Raudonąjį Kryžių – vieną seniausių ir didžiausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, priklausančią Tarptautiniam Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio judėjimams, kuriuos sudaro Tarptautinis Raudonojo Kryžiaus Komitetas, Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų Federacija bei nacionalinės draugijos, veikiančios 192 šalyse. Lietuvos Raudonasis Kryžius yra valstybės ir žmonių pagalbininkas, kurio tikslas apsaugoti žmonių gyvybes ir orumą, teikti pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms Lietuvoje. 

Pagrindinės organizacijos veiklos sritys: vienišų senjorų priežiūra, pagalba neįgaliems žmonėms ir jų šeimoms, mokymas teikti pirmąją pagalbą, humanitarinė pagalba pažeidžiamiausiems žmonėms Lietuvoje, pagalba pabėgėliams, prieglobsčio prašytojams bei migrantams.

 

Daugiau informacijos: https://donation.redcross.lt/

Užsiregistravę išsisaugokite bilietą telefone ir atsineškite į renginį!

 

Informuojame, kad renginyje bus fotografuojama, todėl galite būti matomas (-a) renginio nuotraukose, kurios gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei nesutinkate būti fotografuojamas (-a) ar filmuojamas (-a), prašome susisiekti su renginio organizatoriais prieš renginį e. paštu: egle.z@propeller.lt

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)