Регион: Международно
Език: Български
Промяна

REGISTRUOKIS! Paremk organizaciją ,,Raudonos nosys"

Kolektyvui be stabdžių – stogą raunanti vasaros šventė!

Sulaužom standartus ir švenčiam karališkai! Rugpjūčio 27 dieną, nuostabioje PANEMUNĖS PILYJE TELIA vasaros šventė: su dar daugiau GARSO, dar daugiau TRIUKŠMO, dar daugiau RITMO ir dar daugiau STILIAUS !

Tavęs laukia net trys įspūdingi koncertai, daugybė veiklų ir TIK TOK VALLEY, varžybos ir rungtys tiems kas mėgsta azartą, chill zonos, protmūšio setas ir susitikimas su įdomia asmenybe! O kur dar DJ vakaro miksas, gera kompanija ir žvaigždėta Panemunės naktis!

Registruokis dabar ir susitikime RUGPJŪČIO 27 Panemunės pilyje!

 

O laisvė daryti gera prasideda dabar, paremkite asociaciją „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“, jau daugiau nei 11 metų, jie neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai trūksta: mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiose mokyklose, reabilitacinį gydymą patiriantiems vaikams sanatorijose, senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgelių centruose ir kitur. Humoro pagalba RAUDONOS NOSYS teikia emocinę bei psichosocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

2013 metais organizacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ prisijungė prie tarptautinės bendruomenės. Tarptautinė organizacija "RED NOSES Clowndoctors International" vienija profesionalias gydytojų klounų organizacijas 10-tyje šalių.

Kartu galime daugiau - prisidėkite prie pažeidžiamiausių visuomenės grupių emocinės pagalbos  ❤

 

Daugiau informacijos: https://www.raudonosnosys.lt

Užsiregistravę išsisaugokite bilietą telefone ir atsineškite į renginį!

 

Informuojame, kad renginyje bus fotografuojama, todėl galite būti matomas (-a) renginio nuotraukose, kurios gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei nesutinkate būti fotografuojamas (-a) ar filmuojamas (-a), prašome susisiekti su renginio organizatoriais prieš renginį e. paštu: egle.z@propeller.lt

Местоположение (за онлайн събития - URL)