Region: Lithuania
Language: English
Change

Ekskursija KAUNO ARCHITEKTŪRA: MODERNIZMAS IR ART DECO

MB ,,Kauno gidas” kviečia atrasti Kauno tarpukario architektūrą, kuri įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. 

Pažinkime Kauną kartu! 

Didžioji Kauno vertybė – tarpukario architektūros paveldas – tai XX amžiaus trečiame ir ketvirtame dešimtmetyje pastatyti gyvenamieji pastatai, visuomeninės įstaigos, viešosios erdvės bei pramonės architektūra. Šie pastatai iki šiol kuria savitą Kauno miesto charakterį. 1919-1940 metų laikotarpiu miestas patyrė žaibišką šuolį: iš atsilikusio provincijos miesto virto modernia europietiška sostine. Architektūra čia atliko labai didelį vaidmenį.

Tarpukario laikotarpio pastatuose išryškėja keletas stiliaus tendencijų: istorizmas, art deco, modernizmas, buvo ieškomas ir lietuviškasis „tautinis stilius”. Ekskursijos metu pamatysime „tautinio” ir art deco stiliaus architektūros pavyzdžių, taip pat istorizmo ir modernizmo stiliumi pastatytų valstybę reprezentuojančių objektų, pasigrožėsime to meto gyvenamųjų namų architektūra. Prisiminsime žymius tarpukario architektus bei pamatysime jų darbus. Sužinosime apie modernizmo kelią į Lietuvą, kokia filosofija atsispindėjo to meto Kauno architektūroje, kodėl Kauno modernizmo architektūra įrašyta į UNESCO  Pasaulio paveldo sąrašą.* 

*Ekskursijų metu aplankysime apie 20 objektų, įrašytų į UNESCO  Pasaulio paveldo sąrašą. Pastatus apžiūrime iš išorės, įeiname esant galimybei.

Ekskursijos pradžia: A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas. Prie įėjimo į Best Baltic viešbutį.

Trukmė: apie 2 val. 30 min

Ekskursijos bilieto kaina: 15 EUR suaugusiam asmeniui.

Vaikams iki 18 metų, dalyvaujantiems ekskursijoje kartu su suaugusiais šeimos nariai - nemokamai.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija po Kauno naujamiestį pėsčiomis.

Ekskursijos bilietą galima įsigyti dviem būdais:

1. Per bilietų pardavimo sistemą:

Svarbu! Įsigyjant ekskursijos bilietą per bilietų pardavimo sistemą, išankstinė rezervacija į ekskursiją nereikalinga.

2. Pavedimu į MB „Kauno gidas“ sąskaitą. Įmonės kodas: 303099268, sąskaita LT 45 7300 0101 3609 9267, Swedbank AB.

Svarbu! Prieš atsiskaitant bankiniu pavedimu, prašome rezervuoti ekskursijos laiką el. paštu info@kaunastour.lt, internetu www.kaunastour.lt arba tel. +370 698 73272. Nurodykite datą, laiką ir dalyvių skaičių. Jūs gausite užsakymo patvirtinimą ir mokėtiną sumą.

Ekskursiją ,, Kauno tarpukario architektūra. Modernizmas“ galima užsisakyti ir privačiai, Jums patogiu laiku.

Ekskursija gali būti vedama lietuvių, anglų arba rusų kalbomis.

Galite įsigyti ir dovanų kuponą.

Jeigu jaučiate peršalimui būdingus simptomus, prašome susisiekti ir suteiksime galimybę perkelti ekskursijos datą!

Rekomenduojama avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272, el. p. info@kaunastour.lt, www.kaunastour.lt

Pinigų grąžinimas: Jeigu įsigijote bilietą į reguliarią (šio savaitgalio) ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami (pagal CK 6.22810 str. 12 p. vartotojai negali atsisakyti sutarčių dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis).Pinigus už įsigytus bilietus į reguliarias (šio savaitgalio) ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas, perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

 

 

 

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location