Region: Lithuania
Language: English
Change

Kita Antakalnio pusė: požeminis baras ir mamuto kaulai. Ekskursija Vilniuje

Antakalnis – ne vien tai, kas liko iš didikų rezidencijų ar barokinė Šv. Petro ir Povilo bažnyčia. Antakalnis tai ir žaismingi medinės architektūros elementai, prie rašytojų namų susispietusios mūzos bei požeminiame bare besirenkantys pankai. Įvairus ir daugiasluoksnis Antakalnio gyvenimas visai čia pat. Tereikia nuo judrios ir triukšmingos pagrindinės gatvės išdrįsti žengti į šoną, kur vos už trijų minučių pėsčiomis rasime idiliško miestelio gyvenimą primenančią aplinką: žydinčiais medžiai apsodintus sovietmečio elito kiemus, regėjimais apdovanotos vienuolės celę ir net vienas seniausių kapinių Vilniuje. Šalia šių romantiškų vietų ekskursijoje apie kitokį – neatrastą Antakalnį, ieškosime ir apleistų skulptorių dirbtuvių bei pačio seniausio Antakalnio gyventojo – mamuto pėdsakų. 

⌚️ Ekskursijos trukmė – apie 2,5 val.
🐘 Ekskursijos pradžia: prie paminklo broliams Vileišiams, T. Kosciuškos g.
✨ Ekskursijos pabaiga: prie šv. Faustinos namelio, V. Grybo g. 29A.

Ekskursiją veda gidė Aistė.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją.

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ☔ ir tinkamų rūbų 😊

*****

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location