Region: Lithuania
Language: English
Change

Nauja HR era prasideda, ar jungiesi?

Kaip keičiasi organizacijos, lyderystė ir konteksas, kuriame gyvename? Kaip mes, personalo valdymo žmonės, turime keistis, kad atlieptume organizacijų poreikius? Kaip kurti ryšį su žmonėmis ir kaip stiprinti bendradarbiavimą su vadovais? Ką reikia daryti kitaip, kad organizacijose būtų daugiau laimingų žmonių, o pačios organizacijos greičiau pasiektų rezultatus? Šiuos klausimus kelsime konferencijoje „Nauja HR era prasideda, ar jungiesi?”.

Konferencijos programa

I dalies temos ir pranešėjai:

10:00 SVARBIAUSIOS VADYBOS TENDENCIJOS: rytdienos organizacija ir jos žmonės | Dainius Baltrušaitis

10:30 O kas jeigu organizacijos metapaskirtis… brandinti žmones?! | Rasa Baltė Balčiūnienė 

10:55 Lyderystė 21 a. ir kaip ją ugdyti | Eglė Daunienė 

11:20 Žmonių valdymo funkcija. Žvilgsnis į ateitį | Auksė Žukauskienė

II dalies turinys:

12:30 Ekspertiškumo augimas įgalinant network'ą | Jūratė Jurginytė

12:45 Personalo valdymo vaidmuo besikeičiančiame kontekste. Diskusiją moderuoja Saulius Jovaišas, diskusijoje dalyvauja pirmosios konferencijos dalies pranešėjai.

13:30 Stipraus HR ir CEO tandemo paslaptys. Diskusiją moderuoja Povilas Petrauskas, MCC, diskusijoje dalyvauja:

- draudimo bendrovės „If“ Lietuvoje CEO Žaneta Stankevičienė ir Lietuvos žmogiškųjų išteklių departamento vadovė Jurgita Banytė.

- "Girteka Transport" CEO Mindaugas Paulauskas ir Žmonių ir organizacijos kultūros vadovė Transportui Vilma Jurgaitienė.

14:45 CEO lūkesčiai HR funkcijai ir kokios galimybės yra Lietuvoje personalo žmonėms kelti savo kompetenciją ir atliepti organizacijų poreikius. Diskusijoje dalyvauja HR klubas įkūrėja Giedrė Vaitiekūnaitė - Urbanovič ir HR klubas programos rengėja Rasa Kaminskienė. Pašnekoves kalbina Saulius Jovaišas ir Povilas Petrauskas, MCC.

Pastaba: Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama, filmuota ir fotografuota medžiaga bus dalinamasi HR Hint Online ir jų partnerių socialiniuose tinkluose. Jei nenorite būti užfiksuotas - informuokite organizatorius giedre@hrhintonline.lt arba atėję į renginį.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location