Valsts: Starptautisks
Valoda: latviešu
Mainīt

Mokymai internetu "Aš ir mano santykiai"

Geri santykiai su savim ir kitais - geidžiamiausias turtas, vertybė, kurios trokšta visi. Tačiau, nors kasdien bendraujame su dešimtimis žmonių, gerus santykius turime vos su vienu kitu. Nuoširdžiai gerus, gilius, artimus santykius.

Bendravimas ne visada džiugina, net brangūs žmonės mus nuvilia, nepateisina lūkesčių, erzina savo elgesiu. 

O koks mūsų santykis su savim? Kitus, kurie mums nepatinka, dar galime ignoruoti, nustoti su jais bendrauti. O kaip atsiriboti nuo savęs, jei savo lūkesčių nepateisini, jei save nuvili?

Ir ar atsiribojimas nuo tų, kurie nepatinka, yra išeitis? Kuo labiau atsiribojame, tuo labiau jaučiamės vienišesni. O vienatvė - vienas iš baisiausių dalykų beveik visiems žmonėms. Net jei turėtum visus pasaulio turtus, visą sėkmę, bet neturėtum su kuo ja pasidalinti - tai nebetektų reikšmės ir neteiktų džiaugsmo. 

Sausio 7 d. 18 val. kviečiame į Emocijų paleidimo technikos pagrindu sukurtus mokymus "Aš ir mano santykiai".

Mokymai vyks pusiau "gyvi", pusiau internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti žmogui efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. 

Šių užsiėmimų metu, žingsnis po žingsnio ieškosime ir atrasime įsitikinimus, kurių pagrindu sukūrėme tokius santykius, kokie jie yra, atleisime nuoskaudas, nauju kampu įvertinsime savo santykius ir save juose. O taip pat - nersime į save, apkabinsime save, sugrįšime į save. 

Mokymai sukurti emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą. 

Užsiėmimų struktūra:
Kiekvieną pirmadienį 18 val. vyks "gyvi" susitikimai Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje Vilniuje, Vytenio g. 10, kurie bus transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vieniems kitus. Todėl į mokymus gali jungtis visi, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių atvykti. Tie, kurie susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs dalyviai, nes ši programa duoda tokias galimybes. Be to, bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Kiekvieną ketvirtadienį 18 val. vyks Zoom susitikimai, kurių tikslas - atsakyti į visus mokymų dalyviams savarankiško darbo metu kylančius klausimus. 
Susitikimų trukmė: 2-2,5 val.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. 

Kiekvieno pirmadienio susitikimo metu gausite naują darbo su savimi temą, idėjas, klausimus sau, namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai.
 

Temos:

Sausio 7 d. 18 val. - "Aš ir mano santykiai": susipažinimas, kas yra emocijų paleidimo technika kaip tai veikia, kodėl veikia, kaip panaudoti santykiams kurti?

Sausio 14 d. 18 val. - "Aš ir mano tėvai": net tada, kai santykiai puikūs, vis tiek turime surinkę komplektą nuoskaudų ir lūkesčių, kaip tėvai turėjo mus auklėti, kaip jie dabar turi elgtis, kaip bendrauti su mumis, kaip palaikyti mūsų gyvenime ir pasirinkimuose. Sutinkame arba kaunamės su jų žodžiais, mintimis. Nešiojamės įvairias mintis ir jausmus, kilusius iš santykių su tėvais. Pagal tai kuriame savo visus kitus santykius, nesąmoningai norėdami ištaisyti tai, ką patyrėme vaikystėje.

Birželio 21 d. 18 val. - "Aš ir priešinga lytis": kodėl vieni sėkmingi meilės reikaluose, o kiti - ne? Kodėl situacijos kartojasi? Kodėl pasirenkame tuos, kuriuos pasirenkame? Kodėl tas, kuris šalia, nesielgia taip, kaip turėtų? Ilgus metus trunkančiuose santykiuose dažnai kaupiasi ir auga ne tik meilė, tarpusavio supratimas, pagarba (o tai kartais net neauga, o mažėja), bet taip pat ir nuoskaudos, nusivylimas, atsiribojimas. Kaip jaučiamės savo santikyje su priešinga lytim? 

Birželio 28 d. 18 val. - "Aš ir mano aplinkos žmonės": kokie žmonės mus supa, kaip mes jaučiamės tarp jų? Kuo jie užsiima, kaip gyvena, kokie jų santykiai jų šeimose? Kiek tarp jų yra sėkmingų? Kiek tokių, kuriuos vis noriu išgelbėti, padėti, paremti? Mūsų aplinkos žmonės yra mūsų vidaus atspindys, tad pasižiūrėsime ir į šį veidrodį, kad pamatytume save ir atkurtume harmoningą santykį su savim.

Šis ciklas sukurtas orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą. Kiekvieno susitikimo metu gausite namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai. Jūsų gyvenimas, santykiai jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir jums sukurti santykius, kurių trokštate!

Mokymų kaina DĖMESIO: Paprastai tokio tipo 4 savaičių užsiėmimų kaina 80 eur. BET ŠĮ KARTĄ tik 40 eur.

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - parašykite ir susitarsime.

Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime.

Jei jūsų finansinė padėtis sunki ir net dalimis sunku išsimokėti, parašykit ir susitarsime. 

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų. ;)

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.
Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.
 

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.
Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie grupės, mes turime būti FB'e draugai :)

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com, asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką :)

Laukiame Jūsų!
www.pazinimassaviraiska.lt