Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Samba da Minha Terra

Samba da Minha Terra

Eglė Petrošiūtė (LT) - vokalas
Djâmen Farias (BR) - gitara, vokalas
Matheus Nicolaiewsky (BR) - bosinė gitara

Žodis terra reiškia žemę arba šalį, didžiausią Pietų Amerikoje – Braziliją. Dėl daugybės vingių šios šalies istorijoje šiandien šis milžiniškas kraštas yra tikras kultūrų katilas, kuriame kunkuliuoja skirtingos tradicijos, kalbos ir muzika. Projekto muzikantai trokšta publikai atskleisti neatrastąją Braziliją. Įtraukiantys ritmai ir jausmingos istorijos iš skirtingų jos regionų, muzika kelianti daug emocijų ir priverčianti pasijusti laimingu – tokia muzikinė kelionė po terra laukia klausytojų.

„Samba da Minha Terra“ – tai jungtinis Brazilijos džiazo muzikantų ir Lietuvos džiazo vokalistės projektas. Kiekvienas jų jaučia asmenišką ryšį su braziliška muzika dėl skirtingų patirčių. Nuo paauglystės kartu muzikuojančius bosistą Matheus Nicolaiewsky (BR) ir gitaristą Djâmen Farias (BR) su vokaliste Eglė Petrošiūte (LT) suvedė džiazo studijos Nyderlanduose. Trijulė nusprendė sukurti įdomiausių ir gražiausių per pastaruosius metus rastų ir sukurtų braziliškų kūrinių programą ir suteikti jiems savitą džiazinį prieskonį.

Baras atsidaro 20.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra

Pasākuma norises vieta