Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Savivertė. Kaip tai susiję su rezultatais gyvenime, versle ir santykiuose?

Kalbant apie savivertę svarbiausia yra išsiaškinti, kaip patys save vertiname, t.y. kiek ir ko esame verti? Dažniausiai esame sau patys griežčiausi kritikai ir tai kiša koją kaip socialiniame, taip ir asmeniniame gyvenime. Savivertė kuriama, kai realizuojame savo sugebėjimus ir pasiekimus mums svarbiose gyvenimo srityse. Svarbiausia išsiaškinti savo talentą ir tobulinti tai, ką jau mokate, bei realizuotis veikloje, santykiuose ar kasdieninėse gyvenimo situacijose. 

Ar įmanoma išugdyti aukštesnę savivertę? Žinoma! Susikaupkite ties savo tikslais ir svajonėmis, įvertinkite savo talentus ir gebėjimus. Nesistenkite patenkinti svetimų lūkesčių ir siekite būtent to, ko trokšta jūsų širdis.

 

Programa

12.00 – 12.05 Įvadas
12.05 – 13.20 20 metų patirtis naftos industrijoje, buvęs Orlen Lietuva verslo plėtros vadovas, vizituojantis lektorius VGTU (Vilnius) ir City University (London) Aleksej Zanemanski: Laisvas pokalbis apie motyvaciją, sąmoningumą, savivertę ir požiūrį į pasaulį.
13.20 – 13.35 Pertrauka
13.35 – 13.50 Alliancium - šiuolaikinio gyvenimo elementas
13.50 – 15:00 Alliancium Prezidentas Jevgenijus Černyš: Saviugda versle. Kaip padidinti savo pajamas per patirtį ir tobulėjimą?
15:00 – 15:15 Loterija, Dovanos
15:15 – 15:45 Bendravimas ir aptarimas  
 

Paskaita vyks internetu. Liepos 25 d. Pradžia 12 val. (LT laiku)

ALLIANCIUM ekosistemos nariams: 15 €
Svečiams: 20 €

Likus 3 dienoms iki renginio bilietai brangs

Dalyvaudami mūsų renginiuose nuo birželio mėnesio iki spalio mėnesio, prisidedate prie Alliancium medžių sodinimo.

Mokymų ir renginių metu daromos nuotraukos ir vaizdo įrašai yra UAB Aljanso partneriai nuosavybė. Ir jūs sutinkate, kad jūsų atvaizdas galimai bus naudojamas reklamos mokymų metu.

Dėmesio! Įsigijusiems bilietą.
Sekmadienį (25 dieną) 10 val. prieš renginiui prasidedant gausite į savo elektroninį paštą prisijungimo nuorodą. Primename, kad patikrintumėte spam arba junk mail, nes kartais laiškai nukeliauja ten. Jeigu nuorodos sekmadienį negausite parašykite į info@alliancium.com