Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Derybų menas

„Paslėptas derybų grožis: legenda apie draudimo konsultantą Tomą“

Tomui buvo 35 metai. Tomas buvo patyręs draudimo konsultantas, puikiai žinantis, kokių draudimo apsaugų reikia klientams ir kaip kompetentingai jiems jas rekomenduoti. Vis dėlto, yra toks momentas, kuris jam kėlė daugiausia problemų - derybos.

Vieną vakarą, sėdėdamas kavinėje su draugu, kuris yra derybų ekspertas, Tomas pasidalijo savo rūpesčiais. Draugas, nusišypsojęs, pradėjo papasakoti apie derybų paslaptis: įvairūs derybų partnerių tipus, stereotipus, strategijas ir technikas, kuriomis galima valdyti derybų eigą. Tomas sužinojo apie įtampos taškus derybose, kaip tvarkytis su agresija ir kaip kurti asmeninį derybų algoritmą.

Praėjus kelioms dienoms, Tomas atsidūrė sudėtingoje situacijoje su vienu iš sudėtingiausių klientų. Tačiau, šį kartą, jis buvo pasirengęs. Pasitelkęs naujus įgūdžius ir technikas, jis ne tik sėkmingai užbaigė derybas, bet ir pasiektė, kad abi šalys jaustųsi laimėtojais.

Ar norėtumėte pasinerti į derybų pasaulį ir atrasti jo grožį? Ateikite į mokymus "Derybų menas: draudimo konsultanto strategija ir taktika" ir atverkite derybų duris į naują sėkmės lygį.

Apie lektorių: https://draudimas.com/team/valdemar-chorostin

Po apmokėjimo gausite prisijungimo nuorodą prie virtualios ZOOM auditorijos.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami