Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Papildomos ekskursijos Šv. Jurgio bažnyčioje ir buvusiame senosios regulos karmelitų vienuolyne

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus ir susidomėjimą, skelbiame papildomus ekskursijų laikus po Šv. Jurgio bažnyčią ir buvusį senosios regulos karmelitų vienuolyną! 

Rugsėjo 30 d. 10.30 val. ir 15 val. kviečiame išvysti itin retai atveriamą, nuostabiomis freskomis ištapytą, bet dar nerestauruotą ansamblį. 

XVI a. pradžioje iš Lenkijos atkeliavę pirmieji broliai karmelitai savo buveinę įsteigė už miesto sienų – Puškarnios priemiestyje, privačioje Radvilų valdoje. Tarp 1506 m. (pergalės Klecko mūšyje) ir 1514 m. (pirmojo paminėjimo šaltiniuose) karmelitų konventą su Švč. Mergelės Marijos Snieginės ir šv. Jurgio bažnyčia (ilgainiui prigijo tik antrasis titulas) čia įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris ir Vilniaus vaivada Mikalojus Radvila, numatęs ir antrinę, giminės mauzoliejaus, funkciją. Konventas buvo pirmasis senosios regulos karmelitų vienuolynas Lietuvoje. Ekskursijos metu susipažinsime su vienuolijos gyvavimo istorija. Keliaudami po ansamblį aptarsime jo kaitą. Aplankysime biblioteką, vienintelę išlaikiusią autentišką XIX a. interjerą ir garsėjusią turtingu archyvu, gausia, virš 2000 tomų knygų kolekcija.

Susitikimo vieta – prie įėjimo į ansamblio kiemelį iš Kudirkos aikštės pusės, tarp Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir prekybos centro G9.
Trukmė – 1,5 val., kaina – 15 Eur (su nuolaida 12 Eur).
Bilietus į ekskursiją galima įsigyti Paysera Tickets sistemoje.
Ekskursijos vietoje bilietų įsigyti nebus galima.
Rekomenduojama rinktis patogią aprangą ir avalynę.

Daugiau informacijos: tel. + 370 5 269 7800, el. paštu muziejus@bpmuziejus.lt. 
Muziejaus veiklą finansuoja: Vilniaus arkivyskupija, Lietuvos kultūros taryba.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia