Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Elektroninės Muzikos Fiesta I GLAND I Open Air

Pasiruoškite atidaryti vasarą elektroninės muzikos ir gamtos apsuptyje ant ežero kranto. Jau trečiąjį kartą elektroninės muzikos festivalis "GLAND" atvyksta į Ukmergės wake parką birželio 2 dieną, ir kviečia jus prisijungti prie nepamirštamų akimirkų kurimų. GLAND žada būti magišku renginiu, kuris paliks jus be žado. DJ'ėjai pasirūpins energingais ritmų mišiniais, kurie leis jums šokti nesustojant ir pasineriant į naktį.

Nesvarbu, ar esate patyręs festivalių lankytojas, ar tik tyrinėjate elektroninės muzikos sceną, GLAND yra puiki galimybė patirti geriausią. Nuo momento, kai žengsnite per vartus, būsite perkelti į gryną magijos pasaulį, kur muzika laisvai teka, o energija yra užkrečiama. Susipažinsite su panašių pažiūrų žmonėmis, susidraugausite ir šoksite pasitikdami vasaros saulę.

Taigi pažymėkite savo kalendorius, įsigykite bilietus ir prisijunkite prie mūsų vasaros nuotykio. GLAND žada būti renginiu, kurio niekada nepamiršite. Iki susitikimo gamtos šokių aikštelėje! 

 

Kodėl verta bilietus įsigyti dabar? Sutaupysite, nes artėjant renginiui bilietai brangs.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia