Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

"FIND YOUR WAY" stovykla 14-18 metų jaunimui Vilniuje!

"FIND YOUR WAY’" yra vasaros stovykla, skirta 14 -18 metų vaikams/jaunimui, norintiems lavinti savo viešojo kalbėjimo, lyderystės, komandinio darbo ir kūrybiškumo įgūdžius bei anglų kalbos žinias. Dalyviai yra suskirstyti į amžiaus grupes, todėl programa yra pritaikyta pagal vaiko turimus gebėjimus ir žinias. Stovykloje vaikai praplės akiratį kalbėdami apie pasaulio kultūras, dalyvaus savęs pažinimo veiklose, taip pat susipažins su komandiniu darbu ir lavins savo lyderystės įgūdžius. Visos veiklos bus pritaikytos vaikų amžiui. Žaidimai ir aktyvios veiklos - kiekvienos dienos pagrindas! Tikrai žinome, kad tik tokiu būdu vaikai tobulėja ir auga greičiausiai.

Stovyklos vadovai - jaunuoliai, kupini motyvacijos ir geros nuotaikos, pasiruošę dalintis savo sukauptomis žiniomis, patirtimi bei energija ir padėti sukurt dalyviams nepamirštamą vasarą!

BENDRA INFORMACIJA:

Abi stovyklos pamainos visoms amžiaus grupėms vyks tomis pačiomis dienomis tiek Vilniuje, tiek Kaune:

I Pamaina: Liepos 17 - 28 d.

II Pamaina: Rugpjūčio 7 - 18 d.

STOVYKLOS KAINA:

10 dienų pamaina - 141 Eur.

Skiriamos nuolaidos, jeigu:

  • Vaikas dalyvauja abejose pamainose (tiek I pamainoje, tiek II pamainoje) - 127 Eur. pamainai.
  • Du vaikai (iš tos pačios šeimos) dalyvauja vienoje pamainoje - 127 Eur. vienam vaikui.
  • Trys vaikai (iš tos pačios šeimos) dalyvauja vienoje pamainoje - 113 Eur. vienam vaikui.
  • Vaikas dalyvauja stovykloje antrą (ar daugiau) kartą - 127 Eur. pamainai.
Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia