Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

FOLK TALES | Tamsta

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.

Praskaidrinti jūsų rudenį į gyvos muzikos klubą Tamsta sugrįžta FolkTales. Tai unikali kelionė ir pažintis su lietuvių ir kaimyninių tautų liaudies muzika. Dainos, atkeliavusios iš senovės, mena gilią praeitį ir pasakoja būties istoriją etno džiazo spalvomis šių dienų kontekste.

FolkTales - jau trečias džiazo pianisto Andrejaus Polevikovo ir dainininkės Girmantės Vaitkutės bendras kūrybinis projektas.  Muzikinė draugystė, prasidėjusi lietuvių liaudies dainų aranžuotėmis, palaipsniui augo, skleidėsi ir įgavo naujų spalvų. 

Pirmoje dalyje klausytojai išgirs dainas iš naujosios vinilinės plokštelės Folk Tales, o antroje - keletą staigmenų.

Daugiau…

Greta Andrejaus ir Girmantės muzikinėje FolkTales kelionėje - ypatingi muzikantai: kontrabosininkas Denis Murašov, būgnininkas Augustas Baronas ir trimito bei fliugelhorno virtuozas Mindaugas Vadoklis. Atlikėjai jau daug metų ryškiai šviečia Lietuvos džiazo muzikos padangėje, pasižymi profesionalumu, išskirtiniu muzikinių sumanymų pojūčiu, tikslumu ir kūrybiškumu. 

Andrej Polevikov - neabejotinas šių laikų Lietuvos džiazo pasaulio lyderis, drąsus eksperimentuotojas, aranžuotojas ir kompozitorius, draugėn subūręs veržlių ir talentingų muzikantų komandą. 

Girmantė - garsi vokalistė, nuostabaus balso savininkė, ryškiai šviečianti Lietuvos džiazo ir populiariosios muzikos padangėje. Dainininkė žavi klausytojus savo charizma, muzikalumu, lanksčiomis ir melodingomis improvizacijomis. 

Denis Murašov - kontrabosininkas, itin vertinamas kolegų dėl profesionalumo ir išskirtinio muzikinių sumanymų pojūčio. Turintis savo asmeninį bruožą, muzikantas nuolatos stebina savo tikslumu, skoniu ir itin aukšto lygio instrumento valdymu. 

Augustas Baronas - daugelio Lietuvos muzikinių džiazo ir populiariosios muzikos projektų būgnininkas. Garsinė dinamika, stiliaus pojūtis ir kūrybiškumas išskiria jį kaip vieną ryškiausių ir stipriausių atlikėjų Lietuvoje. 

Mindaugas Vadoklis - trimito ir fliugelhorno virtuozas. Neseniai prisijungęs prie projekto jau spėjo užimti nepamainomą vietą jame, puošdamas ir praturtindamas programą brandžiais pučiamųjų garsais ir improvizacijomis. 

 

DURYS: 18:30
RENGINIO PRADŽIA: 20:00

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia