Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Irklenčių turas Varėnės upe 06-11 | goSUP

Šį savaitgalį pažengusius irklenčių mėgėjus kviečiame prisijungti prie turo Varėnės upe.

Varėnės upės kraštovaizdis yra labai įvairus: pradėsime plaukti tankiai nendrėmis apaugusiais upės vingiais, toliau praplauksime miškingus ir stačius šlaitus, įplauksime į Varėnio ežerą. Ežeras yra mūsų ekspedicijos pusiaukelėje, nuo jo prasideda ekstremalesnė kelionė su gausybe posūkių, išvartų. Taigi, mūsų laukia daug gražių vaizdų, smagių posūkių, plačių šypsenų, šiek tiek vandens ir daug geros nuotaikos!

Šis maršrutas dėl savo ilgio bei kliūčių yra priskiriamas prie sudėtingesnių, todėl patariama jį rinktis tik tiems, kurie nebijo iššūkių, yra tinkamai fiziškai pasiruošę ir žinantys, kaip valdyti irklentę.

LAIKAS. Prašome atvykti iki 11.00, atvyks mikroautobusas kuris Jus visus atveš į starto vietą, ten lauksime Mes su visa Jums paruošta įranga. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis apie 15 km, tai yra apie 3,5 - 4,5 val. plaukimo žemyn upe. Visam turui reikėtų planuoti iki 5val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Senosios Varėnos kaime, prie A. Ryliškio pagrindinės mokyklos, nuoroda į žemėlapį: https://maps.app.goo.gl/qDFUDkiV2jBx7Rf1A. Čia paliksime automobilius, autobusas parveš iki starto vietos tad atplaukę iš karto būsite prie savo automobilių.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus).

KAINA. Turo Varėnės upe kaina 30 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą).

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 16 m. su lydinčiu suaugusiu. Primename, jog turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia. Šis turas yra rekomenduojamas patyrusiems irklenčių mėgėjams, todėl dalyviai turi būti fiziškai pasirengę įveikti sudėtingesnį maršrutą.

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24val. iki renginio) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik vienam konkrečiam renginiui. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia