Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Knyga „Asmeninio produktyvumo istorijos: eksperimentuojančio žmogaus užrašai“ (aut. Mindaugas Grajauskas)

 

Apie autorių ir knygą

Mindaugas Grajauskas – asmeninio produktyvumo ekspertas ir knygų autorius. Nuolat eksperimentuodamas su savo veikimo būdais, rutinomis ir įpročiais bei remdamasis  asmenine praktika, Mindaugas tyrinėja asmeninio produktyvumo reiškinį XXI a. žmogaus kasdienybėje. Pradėjęs nuo savo paties veiklos efektyvumo didinimo, Mindaugas pasitelkia savo patirtį, kad padėtų žmonėms atrasti atsakymus į asmeninio produktyvumo klausimus.

„Asmeninio produktyvumo istorijos: eksperimentuojančio žmogaus užrašai“ – trečioji autoriaus knyga, kurioje reikšmingas dėmesys skiriamas bandymui apibrėžti, ką reiškia būti produktyviu XXI amžiuje. Knygoje gausu tikrų išgyvenimų ir istorijų, kurios leidžia patirti eksperimentuojančio ir atsakymų ieškančio žmogaus vidinio pasaulio turinį; aprašyti metodai ir veiksmingos praktikos, kurios padeda kurti daugiau kokybės kasdienoje.

 

Užsakymo įvykdymo informacija

Užsakyta knyga(os) išsiunčiamos į artimiausią paštomatą. Siuntimo išlaidos yra įtrauktos į kainą. Įprastas siuntimo terminas: iki 5-7 darbo dienų.

Pildydami informacijos laukus tiksliai nurodykite telefono numerį, pagal jį gausite SMS pranešimą apie siuntos pristatymą.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami