Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

John Hermarij: New IPMA AGILE Leadership Certificate

Gruodžio mėnesį mūsų laukia dar vienas renginys apie projektų valdymą. Šį kartą mus aplankys projektų valdymo metodikos Agile Coach, John Hermarij.

IPMA ką tik išleido naują leidinį - IPMA vadovas ICB4 "Agile" pasaulyje. Knygoje aprašoma, kaip skirtingi kompetencijų elementai turi būti aiškinami "Agile" aplinkoje. Kiekvienas elementas apibūdina mąstyseną ir tai, kaip jis yra paverčiamas į pastebimą kompetentingą elgesį.

Kaip teigia autoriai:
"Kadangi pasaulis sparčiai keičiasi, reikia naujos lyderystės formos. Asmenys, kompetentingi greitai reaguoti į technologines naujoves, keičiasi socialiniai santykiai, nauji darbo pasidalijimai ir nauji darbo būdai. Iššūkiai, su kuriais susiduriame, yra sudėtingesni nei bet kada anksčiau, kol organizacijos turi įsisavinti ir greitai prisitaikyti prie pokyčių. Todėl išbandyta ir išbandyta geriausios praktikos pavyzdžių naudojimas nebėra tęstinumas ir reikalingas labiau judrusis metodas. Ne kaip tikslas savaime, bet kaip priemonė iki galo. Kalbama apie tai, kas verta klientams.
Dėl sudėtingumo ir neapibrėžtumo taip pat reikia kitokios kontrolės formos. Dabar atsakomybė bus nustatyta žemesniuose organizacijos lygmenyse. Sprendimus priimantys asmenys vis dažniau prisiima atsakomybę už ekspertus, o mes matome perėjimą nuo gryno valdymo prie lyderystės visais organizacijos lygmenimis. "

Renginio metu bus pristytas naujas IPMA kompetencijų sąvado leidinys pagal Agile praktikas, vyks networkingas. 

Renginys nemokamas.

Renginys vyks anglų kalba.

Lokalizacja wydarzenia