Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

K2 Comedy - Atviras Mikrofonas

K2 Comedy atviro mikrofono vakarai ieško žmonių, kurie nori žiauriai gerai praleisti sekmadienio vakarą su savo kolegom, draugais ar antrom pusėm (nu arba vieni). Juokingiausia vieta visuose Baltijos šalyse sekmadieniais yra LINE UP baras, kuriame laukiame Jūsų!

Kiekvieną savaitę tobulėjam ir turim tikslą sudaryt komikams geriausias sąlygas pasirodyt ir jaustis gerai. Pagrindinė gero vakaro paslaptis yra Jūsų įsitraukimas. Jeigu juoksitės garsiai, plosit, susikurs sniego gniūžtės efektas, kai atmosfera pasidarys elektrinė ir visi turėsim gerą laiką.  

Kviečiam Jus pasijuokt kartu su puikiu komikų sąstatu:

Žilvinas Kerbelis
Emilis Jokūbas
Deividas Vizgirda
Nedas Zimantas
Tomaš Rynkevič
Laura Dragūnaitė
Arūnas Garšva
Simanas Žurauskas
Deividas Liudvinavičius
Saulius Andrukonis
Mindaugas Laskovas
Benas Jackūnas

SĄRAŠAS GALI KEISTIS

Durys: 19:30
Pasirodymo pradžia: 20:00

Pasibandyti esate kviečiami visi. Jei norite išbandyti save stand-up komedijos scenoje, esate visada laukiami. Susisiekite su manimi SMS žinute, skambučiu, elektroniniu paštu ar Facebook K2 Comedy.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia