Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Karuselė

Metai. Sunku suvokti ar tai daug ar mažai, tačiau būtent tiek laiko Balansas yra su jumis.

Paskutiniam Pavasario savaitgaliui jums ruošiam tikra siurprizą. Penktadienio vakarą prasidėsiantis Gimtadienis pabrėžia per metus sutiktus naujus draugus, primena nuostabius momentus praleistus kartu, iš naujo patirtas emocijas.

Elfa Factory - tai ypatinga, tamsi, plati ir ilga erdvė. Puikiai tinkanti gimtadienio karnavalui. Pasipuoškite.

Gimtadienis tai laikas atsigręžti, įvertinti įvairiausias patirtis ir kartu džiaugtis bendrais pasiekimais. Pozityvių emocijų sūkurys turi būti pakylėtas teisingai.

Karuselės metu jus nustebinti iš Prancūzijos atvyks visiškai nurautas Panteros666. Ten puikiai žinomas Paryžiaus dievaitis jau įrodęs savo vertę. Laikas tuo pasidalinti ir su jumis. Tikim, jog po jo reikės atsigauti, tad šeštadienis lai lieka poilsiui.

Vasaros sezoną CVI PARKE atidarom ir gimtadienį antrą dieną minim paskutinį pavasario sekmadienį. Burys Balanso draugų ir šokėjų sekmadieniais vėl drebins Vilniaus centrą.

Balansas tai tas kas jungia. Tave. Mane. Mus. Jus.

Jamaika Hostel:

panteros666

mario moretti

pauliusmmm

lynke X soft corps

auremas x trés sticky

menanceanihilation

Vaiginis

Lukenzo

CVI:

Ana

Aloe Natasha

Uoga

Marius Smitas

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia