Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Klientų skundų valdymas

Klientų skundai draudimo sektoriuje nėra tik epizodinės nesėkmės ar nepatogumo priežastis; tai yra ženklas apie esamus draudimo konsultanto darbo trūkumus. Supratimas, kaip reaguoti ir valdyti šiuos skundus, yra esminis gebėjimas, kuris gali paveikti tiek konsultanto reputaciją, tiek klientų pasitenkinimą.

Mūsų mokymai skirti tiems, kurie nori gilintis į klientų skundų priežastis, suprasti jų kylančias reakcijas ir skirti skundų tipus. Mokymų metu dalyviai išmoksta nustatyti veiksnius, dėl kurių kyla klientų nepasitenkinimas, bei analizuoti, kokią įtaką tai daro organizacijai. Svarbiausia, mokymai padeda atskleisti, kaip sukurti ir efektyviai veikti skundų valdymo sistemą organizacijoje, kad būtų galima sumažinti ar net eliminuoti klientų nepasitenkinimą.

Nepraleiskite progos sustiprinti savo profesinį meistriškumą ir įgyti naujų įgūdžių, kurie padės jums efektyviau reaguoti į klientų skundus. Užsirašykite į mokymus dabar ir padarykite didelį žingsnį link dar didesnio klientų pasitenkinimo ir jūsų pačių profesinio užtikrintumo.

Apie lektorę: https://draudimas.com/team/egl-kazlauskien

Po apmokėjimo gausite prisijungimo nuorodą prie virtualios ZOOM auditorijos.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami