Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Koučingo sesijos su Jurgita Jankuviene

Koučingo sesija yra pokalbis su koučingo specialistu, kurio metu visas dėmesys skiriamas klientui ir jo situacijai bei pokyčiams. Tai pokalbis, skatinantis ir, kartais, provokuojantis kliento mąstymą, požiūrio bei turimų įsitikinimų pokyčius. Svarbu suprasti, kad koučingas yra procesas ir tam, kad pokytis įvyktų ir būtų pasiektas norimas rezultatas gali prireikti laiko – viena vienintelė sesija retai „padaro stebuklus“.

Kiekvieno koučingo kliento tikslai ir norai yra skirtingi, tačiau yra vienas bendras vardiklis, kuris vienija visus koučingo klientus – jie tiksliai žino, kad nebenori jog būtų taip, kaip yra šiuo metu.

Tad, jei dabartinė asmeninio gyvenimo situacija (darbas, sveikata, santykiai, asmeninis augimas, finansai, buitis ir pan.) yra tai, kuo esate nepatenkinta(s), koučingo sesijos (pokalbiai) padės imtis pokyčių. 

  • Sesijos trukmė – 1 val. 
  • Sesija vyksta nuotoliniu būdu – online.
  • 5 sesijų (susitikimų) paketas (+ 30 min. NEMOKAMA pradinė sesija) – 150 Eur
  • 10 sesijų (susitikimų) paketas (+ 30 min. NEMOKAMA pradinė sesija) – 280 Eur 

Sesijų reguliarumas (kartą per savaitę ar kartą per dvi savaites) ir konkretus laikas aptariamas individualiai, pradinės sesijos metu. 

Įsigiję bet kurį sesijų paketą, Jūsų nurodytu el. paštu gausite nuorodą pradinės sesijos laiko rezervavimui.

 

Klientės Indrės atsiliepimas: „Su Jurgita turėjau 5 susitikimus. Esu jais labai patenkinta - buvau ne tik išklausyta ir suprasta, bet ir sulaukiau daug palaikymo, turėjau nemažai galimybių pasižiūrėti į situacijas kitaip. Tik to dėka aš sugebėjau palypėti keliais laipteliais į viršų savame gyvenime, man rūpimais aspektais. Pavyzdžiui, išdrįsau imtis veiksmų keisti mane varginantį darbą. Esu tikrai laiminga ir džiaugiuosi savimi, kad man tai pavyko. Todėl, rekomenduoju pokalbius su Jurgita ir kitiems!“

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami