Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Metinė Įvairovės chartijos konferencija

Gegužės 30 d. kviečiame Jus į metinę Įvairovės chartijos konferenciją „Nepajutom, kaip pasikeitėm: įvairovės atradimai“. Organizacijų lyderių pranešimai, diskusijos, stand-up pasirodymas, įvairovę perteikianti orkestrinė muzika – vienos dienos renginyje darbdaviams Valdovų rūmuose.

Kalbėsime apie pokyčius visuomenėje, kurie vyksta ir kuriuos kuriame patys. Lietuvos visuomenė jau yra stipriai pasikeitusi, ženkliai įvairesnė. Tad renginio metu kalbės verslo ir kitų organizacijų lyderės/-iai, kurie kuria pavyzdžius ir rodo, nesvarbu, ar įstatymai numato lygias galimybes visiems, ar ne, darbdaviai gali jas kurti savo viduje. 

Renginys vyks lietuvių, anglų ir lietuvių gestų kalbomis, jį tiesiogiai transliuos LRT.lt portalas. 

Renginio programa - www.ivairoveskonferencija.lt

Konferencijos organizatoriai: Lietuvos Įvairovės chartija ir Diversity Development Group.

Partneriai: Europos Komisija, Swedbank Lietuvoje, Švedijos Karalystės ambasada, UNHCR, SOPA, Lietuvos Negalios Organizacijų Forumas, Kyttaro Enallaktikon Anazitiseon Neaon Kean, CSI Center For Social Innovation Ltd, Equality Strategies Limited.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia