Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Paauglių stovykla-festivalis „KEMPFESTAS'23“

Kiek kartų svajojai apie idealų gyvenimą? Kiek kartų nuvijai mintis, nes tai tik svajonės? O jei pasakyčiau, jog kiekviena tavo svajonė gali išsipildyti, patikėtum?

2023 m. rugpjūčio 14 – 19 dienomis susimatome ketvirtame ,,Kempfeste”, skirtame 13-19 m. paaugliams, siekiantiems: atrasti save ir savo pašaukimą, susirasti draugų ir beprotiškai gerai užbaigti vasarą!

Tai proga patekti į motyvuojančią, palaikančią ir saugią aplinką, kurioje nėra kaltinimų, kritikos ar rutinos. Tai 6 dienų savirealizacijos kelionė gamtoje su 9 pranešėjais, 50 kryptingų seminarų, praktikų, terapijų, dirbtuvių ir ne tik!

Dalyvių laukia begalė nuostabių išgyvenimų bei platus veiklų pasirinkimas. Neapsakoma laisvė ir tik vienintelė atsakomybė – būti čia ir dabar, išnaudojant visas renginio galimybes. Tad jei pabodo abejonės dėl savo ateities, negatyvios mintys, įvairios baimės, o galiausiai, nori gyventi savo svajonių gyvenimą – ČIUPK BILIETĄ, NES ČIA NORAI VIRSTA REALYBE!

 

RENGINYJE GALI DALYVAUTI TIK 13 - 19 M. ASMENYS.

! Renginys vyks gamtoje, dalyviai miegos atsivežtinėse palapinėse, naudosi lauko tualetais, dušais. 

 

NUOLAIDOS! 

- 10% broliui/sesei.

-  iki 50 % nuolaida mažiau galimybių turintiems! Pildyk anketą ČIA ir mes su tavimi susisieksime:)

- Už kiekvieną kartu dalyvaujantį draugą tavęs laukia - 10 Eur. nuolaida! Raštelk paštu: paaugliams@kempfestas.lt arba į mūsų Facebook paskyrą ir gauk asmeninį nuolaidos koduką;) 

*Nuolaidos netaikomos buvusiems „KEMPFESTO“ dalyviams. 

 

! Priklausai socialinės rizikos grupei? PRETENDUOK Į NEMOKAMĄ BILIETĄ ČIA!

 

Daugiau informacijos apie renginį, programą ir pranešėjus rasi: https://kempfestas.lt/paaugliams/

Apie gyvenimo, maitinimo, atvykimo ir kitas sąlygas skaityk: https://kempfestas.lt/duk/ 

SVARBU!  Įsigyjant bilietą sutinki su šiomis renginio taisyklėmis: https://kempfestas.lt/taisykles/ 

 

SAVANORIAUK: https://kempfestas.lt/savanoriams/

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia