Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Samuelio Bako nutapyta istorija | Ekskursija Vilniuje

Samuelis Bakas – berniukas, kuris išgyveno. Jo gyvenimas iki tos lemtingos 1941 metų vasaros Vilniuje buvo visiškai kitoks: jis augo saugus ir laimingas, be galo mylimas tėvų bei lepinamas senelių. Vėliau tą pasaulį jis vadino „prarastuoju rojumi“ ir ne vieną dešimtmetį bandė jį atkurti savo drobėse. Ir nors, kad ir kur begyventų, prisistatydamas dailininkas visada sakydavo, jog yra vilnietis, fiziškai sugrįžti į savo vaikystės miestą Samuelis Bakas nesiryžo ilgai. Tačiau Vilnius yra atkaklus, jo bokštai, gatvių grindinys, kiemų bromos, arkiniai pastatų langai, lyg užkerėję dailininko ranką, vėl ir vėl nuguldavo jo drobėse taip tarsi kviesdami Samuelį išdrįsti. 

Šiandien Vilnius didžiuojasi – vienoje jo gatvių sankryžoje yra įsikūręs pasaulinio garso dailininko vilniečio Samuelio Bako muziejus, kurio erdvėse vaizdai drobėse pasakoja išsaugotas ir senąsias mūsų miesto istorijas. O šiuo metu eksponuojama ir naujoji Samuelio Bako darbų paroda, skirta Vilniaus 700  ir dailininko 90 metų jubiliejams.


🎨Ekskursija vyks Samuelio Bako muziejuje (Vilniaus žydų Gaono muziejus, Naugarduko 10/2).
🖌️Ekskursijos trukmė: ~1 val. 45 min.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją.
Vaikams iki 10 m. ekskursija nemokama, tik prašome įsivertinti vaikų galimybes dalyvauti ekskursijoje. 

❗Atėjus į muziejų, reikia įsigyti muziejaus bilietą kasose. 

Pilna muziejaus bilieto kaina - 6 eurai. 
Bilieto į muziejų kaina su nuolaida - 3 eurai. 

Iliustracijoje - Samuelio Bako paveikslo fragmentas.
 

*****

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt . Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia