Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Spektaklis visai šeimai "Obuolių pasakos" TEATRO GIMTADIENIS

ŠVĘSKIME ,,BUDRUGANA LIETUVA” GIMTADIENĮ DRAUGE! 🎂

Gegužės 27 diena mums ypatinga! Nes šiemet mes švenčiame savo teatro ŠEŠTĄ gimtadienį! Švenčiame ne bet kur, o būtent pačioje tikriausioje - Obuolių puotoje su pačiais mylimiausiais mūsų teatro draugais - žiūrovais!  

Jūsų lauks:

🍎Saldžiausias spektaklis visai šeimai  ,,Obuolių pasakos”.
🍏O po spektaklio - gimtadieniški obuolių pyragai, obuolių sultys ir kitos obuolių gėrybės, kartu su smagiausiais spektaklio ,,Obuolių pasakos” herojais.  

Spektaklis ,,Obuolių pasakos” - tai žaidybinis spektaklis visai šeimai apie jaunų obuoliukų gyvenimo istoriją, iššūkius ir gebėjimą išsaugoti draugiškus santykius, net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Spektaklis kviečia pasinerti į stebuklingą pasakų, garsų ir šešėlių teatro pasaulį, kuriame obuoliai, ne tik keliaus, žais su vaikais, bet ir papasakos dramatišką savo likimo istoriją ir primins, kad gyvenime, kaip ir gamtoje niekas niekada nesibaigia,tik keičia savo formą.

Režisierius - Justas TERTELIS
Scenografė - Paulina NEŠUKAITYTĖ

Vaidina:

Domas ŠIAULYTIS
Veronika TARASEVIČIŪTĖ - ŠIAULYTIENĖ
Martynas Tomas GUCEVIČIUS
Eglė Agota MATULYTĖ
Rokas PETRAUSKAS
Giedrė KEDERYTĖ
Šarūnas GEDVILAS

🍎Bilieto kaina 12 eur.
🍏Vaikui iki 3 m. - bilieto nereikia.
🍎Spektaklis rekomenduojamas 5 - 12 metų vaikams.
🍏Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.  
🍎Renginio vietos adresas P. Vileišio g. 18N, Vilnius

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia