Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia ir Saulės kapinės | Ekskursija Vilniuje (MIM)

Ši legendinės meilės deivės Mildos šventyklos vietoje pastatyta ir šiandien Vilniaus „Baroko perlu“ vadinama bažnyčia nuolat puikuojasi gražiausių pasaulio bažnyčių sąrašuose. Ir išties, žengus žingsnį per šventovės fundatoriaus kapą ties įėjimo slenksčiu ir užėjus į vidų, skliautuose baltu stiuku sustingęs teatras užima kvapą: muzikuojantys angelai ir karo demonai, šventieji ir nusidėjėliai, mėnulis ir saulė, kariuomenės būgnai, maro šmėklos, drambliai, delfinai, drakonai, gyvatės... – visų neišvardinsi ir nesužiūrėsi, tuo tarpu pats būsi sekamas daugiau nei 2000 jų akių porų. Kiekviena skulptūra ten pasakoja savo istoriją – kartais kančios, o kartais ir meilės, simbolių ir ženklų ten tiek daug, kad vos spėsime juos šifruoti.   Po bažnyčios aplankysime ir netoliese esančias nepaprasto grožio Saulės kapines.

⛪Ekskursijos pradžia: prie bažnyčios vartų;

⌛Ekskursijos trukmė ~ 2 val.;

👪Vaikams iki 10 metų (imtinai) ekskursija yra nemokama, tačiau prašome Jūsų įsivertinti vaikų galimybes dalyvauti ekskursijoje.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ☔ ir tinkamų rūbų 😊 

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia