Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

NEBĖRA VIETŲ Teatro stovykla "Išlaisvink šešėlį" Rūdiškėse 11-15 m.

Kviečiame jaunuosius teatro aktorius pasinerti į nepamirštamą savaitės laiko nuotykį. Stovyklos dalyviai visą savaitę gyvens aktoriaus gyvenimą ir susipažins su aktoriaus profesijos paslaptimis: scenos judesiu, vaidyba, improvizacija bei rankų šešėlių teatro technika! Žaismingai bei kūrybiškai praleis kiekvieną dieną ir išjudins šešėlį taip, kad energijos ir ūpo užteks iki pat kitų metų stovyklos! Paskutiniąją stovyklos dieną įvyks dalyvių kurtų spektaklių premjera, į kurią kviečiami dalyvių šeimos nariai bei draugai.

KODĖL MES?

Šioje stovykloje vaikai galės susipažinti su rankų šešėlių teatru, išmokti įvairiausių šešėlinių figūrų ir sužinoti visas smulkmenas, kaip patiems juos susikurti. Rankų šešėlių teatro dirbtuvėse vaikai lavins ne tik savo rankas ir jų plastiką, bet ir pastabumą, atidumą smulkioms detalėms, bei praplės savo vaizduotės ribas.

 

Stovyklos vadovai skirs didžiulį dėmesį vaikų jausmams, emocijoms, savianalizei. Po užsiėmimų ir dienos pabaigoje vaikai kartu su vadovais mokysis reflektuoti, išsakyti ir priimti tiek komplimentus, tiek kritiką, ir svarbiausia- mokysis kalbėtis apie tai, kaip jie jaučiasi dabar ir kaip jautėsi dienos metu.

 

Scenos kalbos užsiėmimų metu- vaikai mokysis aiškiai ir raiškiai kalbėti, išmoks įvairiausių pratimų, kurie lavins jų kalbos aparatą, atras balso rezonatorius ir mokysis nuosekliai reikšti mintis ir kalbėti tekstus ne tik scenoje, bet ir gyvenime.

 

Scenos judesio užsiėmimų metu- vaikai didins kūno lankstumo ir plastiškumo galimybes, mokysis jausmus, personažus ir situacijas išreikšti judesio, šokio kalba, bei išmoks įsiklausyti į savo paties kūną ir jo diktuojamus poreikius.

 

Būtent čia, vaikai leis laiką ir mokysis teatro įgūdžių su profesionaliais teatro aktoriais

 

Didelis dėmesys bus skiriamas ne tik kiekvienam individualiai, bet ir mokymuisi dirbti komandoje. Vaikai dienos metu turės daug teatrinių, žaidybinių užduočių/pratimų, kurie lavins vaikų pojūtį ir dėmesį kitam žmogui, komandai, skatins juos būti atviresniais ir jautresniais kitam.

 

Aktorinio meistriškumo užsiėmimų metu – vaikai didins pasitikėjimo savimi jausmą, ugdys kūrybiškumą, mąstymo lankstumą, plės vaizduotę bei mokysis vaidybos- etiudų, personažų kūrimo pagrindų.

 

Taip pat vaikai gyvens jaukiuose, moderniuose kambariuose, su patogumais. Didžiulės lauko erdvės, leis vaikams laisvai būti gamtoje ir joje žaisti, o net ir užklupus lietui- stovykla turi dideles erdves viduje, ir nė vienas užsiėmimas ar žaidimas- nebus nutrauktas.

 

KELIALAPIAI NEKEIČIAMI IR NEGRĄŽINAMI

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia