Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Tėčių žygis │birželis'23

Mes, „alfa renginiai“, jau daugiau kaip 10šimt metų organizuojame pėsčiųjų žygius su nakvyne gamtoje. Esame pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo organizuoti tokio tipo renginius, todėl geriausiai žinome ko nori tikri žygeiviai. Kiekvieno žygio metu siūlome Jums visokeriopai subalansuotus, o svarbiausiai visiškai unikalius, paruoštus tik Jums ir visuomet naujus maršrutus.

Šiemet norime Jums pasiūlyti naujieną: Tėčių ir vaikų žygį. Tėčio dienos proga kviečiame visus tėčius su vaikais į Tėčių žygį (žinoma, tėveliai gali pasidovanoti sau dovaną ir atvykti vieni)! Renginio metu žygiuosime po Lekėčių miškus, pietausime kaip kariškiai, vakarieniausime kaip tikri žygeiviai, o norintys turės galimybę Tėčio dieną sutikti miške. Kitaip tariant, siūlome įsikurti stovyklavietę ir naktį praleisti miške! 


Žygio metu Jūsų laukia:

  • 12 arba 24 valandų nuotykis gamtoje;
  • Žygis Lekėčių miškuose;
  • Sausas maisto davinys;
  • Visas reikalingas inventorius*;
  • Ant laužo ruoštas maistas: vakarienė ir pusryčiai**;
  • Komandinės užduotys ir žaidimai;
  • Topografijos mokymai;
  • Vietovės žemėlapis;
  • Šeštadienio maršrutas iki 15 km (su sustojimais, pietų pertrauka ir edukacinėmis veiklomis);
  • Savaitgalio metu Jumis rūpinsis ir Jus mokys patyrusi instruktorių komanda.

 

 

Kita:

Tikslią savaitgalio programą su tiksliu žygio pradžios tašku atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams el. paštu likus savaitei iki žygio pradžios.

* Rezervuoti registracijos metu;

** Būtina turėti savo valgymo indus ir įrankius. Maitinimas nėra subalansuotas vegetarams.

BILIETŲ PIRKIMAS:

Vienas bilietas – skirtas vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami į kitų renginių ar pigesnius bilietus, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. VšĮ „Alfa renginiai“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą. Jei bilietą perkate iš kito asmens VšĮ „Alfa renginiai“ neprisiima atsakomybės, kad bilietas tikras ar nebuvo parduotas kelis kartus.

Visi mūsų žygiai: https://www.facebook.com/alfarenginiai/events/

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia