Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Žaidimas vaikams "Dėmesingo įsisąmoninimo kortelės"

Dėmesingo įsisąmoninimo žaidimai vaikams 

Tai 50 kortelių su pratimais, ugdančiais dėmesingumą, savivoką ir nusiraminimo įgūdžius. 

Kortelių autorė - ASTA JAKONIENĖ, patyrusi vaikų ir paauglių psichologė-psichoterapeutė.

Šios kortelės puikus pagalbinis įrankis ugdytojui ar tėvams. Kiekvienas pratimas užims vos kelias minutes, tačiau išmokys vaikus puikių įgūdžių. Kortelės yra suskirstytos į 5 kategorijas: 

  • dėmesingas kvėpavimas;
  • dėmesingi judesiai;
  • 5 pojūčiai;
  • mylintis gerumas;
  • mokausi nurimti.

Vedantysis gali parinkti kažkurią vieną kategoriją ir atlikti pratimus tik iš šios kategorijos arba galima naudoti visas korteles ir leisti vaikui išsirinkti. Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. Mindfulness) – tai gebėjimas sutelkti dėmesį su smalsumu ir be vertinimo, tik mokantis priimti dabarties akimirką tokią, kokia ji yra. 

Daugybė užsienio šalių mokslinių tyrimų patvirtino šių pratimų naudą ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Užsiėmimų metu vaikai gerina savo dėmesingumą, smalsumą, pastabumą, lavina savistabos bei nusiraminimo įgūdžius. Po nuoseklaus šių užsiėmimų praktikavimo, mažėja nerimas, stresas bei impulsyvumas. Vaikai išmoksta perkelti dėmesį bei išlaikyti jį ties norimu objektu ar pojūčiu. 

*Pakartotinas riboto leidimo tiražas. 

Pirkimo metu BŪTINAI nurodykite jums artimiausios OMNIVA paštomato adresą. Jei yra reikalingi užsakymo pakeitimai susisiekite el. paštu info@zmogausinstitutas.lt 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami