Regjioni: Ndërkombtare
Gjuha: Shqip XK
Ndrysho

Fitoterapijos pagrindai. Kaip susirinkti vaistažolių vaistinėlę per vasarą.

Nuotolinių seminarų ciklas, kaip stiprinti organizmą, pagerinti savijautą ir imunitetą natūraliomis priemonėmis.

  • NAUJIENA
  • Gamtos vaistinėlė. Vaistažolininkystės įvadas.
  • TIESIOGIAI internetu
  • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
  • 4 seminarų ciklas antradienio ir ketvirtadienio vakarais
  • 2022 balandžio 12, 14, 26 ir 28 d. Nuo 18:30 iki 20:00 val.

Laimingi tie, kurie savo sveikata pradeda rūpintis kuo jaunesniame amžiuje. Tačiau kur kas dažniau numojame ranka tol, kol sušlubavusi sveikata priverčia kaip reikiant susiimti. Nepadeda ir nerimas, stresas bei įtemptas gyvenimo ritmas.

Pagalbos ranką čia galėtų ištiesti maistiniai ir vaistiniai augalai. Vaistažolės gali puikiai padėti mažinant įtampą, gali būti naudingos stiprinant nervų sistemą ir padėti užkirsti kelią kraujotakos, virškinimo ar bet kokiems kitiems rimtiems susirgimams.

Tačiau kaip ir bet kurioje su mūsų sveikata susijusioje srityje, vaistažolininkystėje svarbu išmanymas, savalaikis vartojimas ir saikas. Šis vaistažolininkystės įvadas kaip tik apie tai, kaip paprastomis ir prieinamomis priemonėmis koreguoti sveikatą ir savijautą; kada, kokias žoleles ir kokiais kiekiais geriausia naudoti ir kaip jas paruošti; kurios jų numalšina stresą, o kurios padeda energingiems jaustis visą dieną. Šių praktinių seminarų metu išmoksite ne tik pažinti augalus, juos teisingai paruošti ir vartoti esant įvairioms sveikatos problemoms, bet ir pagilinsite jau turimas vaistažolininkystės žinias bei susidarysite savo sveikatos planą, vedantį geresnės savijautos link.

Gamtos vaistinėlė. Vaistažolininkystės įvadas. Asmeninis sveikatos planas.

Lektorius

Marius Lasinskas – vaistažolininkas, VDU ŽŪA doktorantas, knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ ir „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ autorius. Marius Lasinskas - „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas, 14 metų aktyviai besidomintis gyvensena, veda praktines paskaitas, rašo knygas, straipsnius.

Ciklo planas

1. Fitoterapija. Pirmosios pavasario vaistažolės organizmo švarai palaikyti

Galbūt pastebėjote, kad dažnai jaučiatės apsunkę, nors, atrodo, stengiatės sveikai maitintis, laikytis dienos režimo. Tačiau niekaip negalite suprasti, kodėl neturite energijos arba kodėl įvairūs sveikatinimosi patarimai neveikia būtent jums.

Seminaras apie tai, kokiais atvejais gali padėti fitoterapija. Sužinosite, kaip rinkti ir savarankiškai vartoti naudinguosius vaistinius ir maistinius augalus. Bus pateikta daug sveikatos receptų, kaip pirmųjų vaistažolių pagalba palaikyti vidinę organizmo švarą.

  • Kokia yra fitoterapijos esmė ir kada ji gali padėti?
  • Kaip teisingai surinkti, paruošti ir vartoti maistinius ir vaistinius augalus?
  • Kaip vaistažolių pagalba palaikyti organizmo švarą?

Balandžio 12 d. 18 val. 30  min.

2. Imuniteto stiprinimas augalais. Kaip vartoti adaptogenus?

Dažniausiai valgote įprastą maistą, tačiau vis tiek jaučiate, kad trūksta energijos. Jums norisi tai sūraus, tai saldaus, ir, nors atrodo, kad įsiklausote į savo organizmo siunčiamus signalus, savijauta dėl to ne tik, kad nepagerėjo, bet jaučiatės netgi dar labiau apsnūdę.

Seminaras apie tai, kurios vaistažolės gali būti ir maistas, ir vaistas. Bus aptariama,, kaip vaistažoles tinkamai vartoti, norint palaikyti gerą savijautą ir stiprų imunitetą.

  • Kaip vaistažolės gali stiprinti organizmą?
  • Kaip padėti organizmui atgauti jėgas po virusinių susirgimų?
  • Kaip vaistažolių pagalba palaikyti gerą savijautą?

Balandžio 14 d. 18 val. 30  min.

3. Vaistažolių, mineralų, judesio, muzikos ir kitos terapijos. Kaip susidaryti individualų sveikatinimosi planą?

Daugelis esame sau pagalvoję, kad tikrai nebūtų sunku padėti sau jaustis geriau, jei skirtume daugiau dėmesio mitybai. Tačiau aplink girdime apie tiek daug įvairių sveikatinimo metodų ir terapijų, kad jaučiamės pasimetę ir nežinome nuo ko pradėti.

Seminaras apie įvairius terapinius sveikatinimosi būdus, kurie gali padėti palaikyti gerą fizinę ir psichinę sveikatą. Bus pateikiami paprasti ir natūralūs metodai, kaip susidaryti individualų sveikatinimosi planą, įtraukiant fitoterapiją, mineralų, judesio, muzikos ir kitus labiausiai jums tinkančius terapijos metodus.

  • Kaip fitoterapija sąveikauja su kitomis terapijomis?
  • Kaip terapijų pagalba mažinti stresą ir jaustis žvaliau?
  • Kaip susidaryti individualų sveikatinimosi planą?

Balandžio 26 d. 18 val. 30  min.

4. Šeimos vaistažolių vaistinėlė. Kokios vaistažolės pačios naudingiausios ir universaliausios?

Daugelio namuose rasime kokios nors žolelių arbatos, tačiau nedažnai susimąstome, kokias funkcijas atlieka skirtingos žolelės. Kiek vaistažolių reikėtų turėti šeimos vaistažolių vaistinėlėje?

Seminaras apie vaistažolių naudą ir apie tai, kurios iš jų turėtų atsirasti šeimos vaistažolių vaistinėlėje. Bus aptariamos ir vaistažolės, su kuriomis reikėtų elgtis atsargiau, pateikiami paprasti ir praktiniai patarimai, kaip pasigaminti žolelių arbatas, bus pateikiamos įvairių arbatų receptūros.

  • Kokios vaistažolės gali būti vartojamos ir kaip maistas, ir kaip vaistas?
  • Kokios vaistažolės ir kodėl turėtų būti šeimos vaistažolių vaistinėlėje?
  • Kaip vartoti organizmui naudingiausias vaistažoles?

Balandžio 28 d. 18 val. 30  min.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 684 15977.

Organizatori i ngjarjes merr përgjegjësinë për cilësinë e ngjarjes. Organizatori do të marrë një vendim në lidhje me rimbursimin nëse ngjarja nuk zhvillohet ose shtyhet. Për informacion më të detajuar mbi rrethanat dhe rimbursimet, ju lutemi referojuni Rrethanave që lidhen me ngjarjen