Regjioni: Ndërkombtare
Gjuha: Shqip XK
Ndrysho

VISKAS APIE VAIKŲ EMOCIJAS. Ką verta žinoti? Kaip efektyviai padėti ir reguliuoti?

Kaip būti efektyvesniems asmeniniame gyvenime, santykiuose, mokantis ir profesinėje veikloje? 

2022 m. rugsėjo mėn. 22 d. (ketvirtadienis), 17:00-21:00 val.

Lektoriai – gyd. dr. Julius Neverauskas, psichologė-psichoterapeutė Reda Rizgelytė-Viskontienė ir gyd. Neringa Rogalskytė 

Seminaras vyks nuotoliniu (on-line) būdu. Visi dalyvai po seminaro gaus pilną vaizdo įrašą!

Dr. Juliaus Neverausko, psichologės-psichoterapeutės Redos Rizgelytės-Viskontienės ir gydytojos Neringos Rogalskytės seminaras skirtas visiems, norintiems ir pasiruošusiems didinti savo efektyvumą asmeniniame gyvenime, santykiuose, mokymosi ir profesinėje veikloje bei karjeroje, naudojant šiuolaikinės psichologijos mokslu grįstas savidisciplinos ir savireguliacijos žinias bei įgūdžius.

Šiuo metu vis daugiau žmonių atsigręžia į savo gyvenimus, paskiria laiko jų tyrinėjimui ir klausimams: kaip norisi gyventi toliau, kokius tikslus sau išsikelti ir kaip jų siekti, kaip veiksmingai panaudoti savo gyvenimo galimybes ir resursus? Šie klausimai aktualūs svarstant ir apie asmeninį gyvenimą, santykius, mokymąsi,  profesinę veiklą bei karjerą. Atsakymus į šiuos klausimus mums suteikia šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos mokslas, kurio pasiekimais remiantis ir bus paremta patyrusių specialistų bei lektorių dėstoma šio praktinio seminaro medžiaga.  

Mokymų metu nagrinėjamos šios pagrindinės temos:

  • Žmogaus gyvenimas, jo valdymas ir efektyvumas įvairiose svarbiose srityse (savijauta, savirealizacija, santykiai, mokymasis ir tobulėjimas, profesinė veikla ir karjera)
  • Asmens motyvacija ir jos varikliai. Kaip juos panaudoti santykyje su savimi ir kitais žmonėmis?
  • Savidisciplina, savireguliacija ir savikontrolė, kaip asmenybės brandos požymiai.
  • Svarbių tikslų nustatymas, jų vertinimas, motyvacija ir praktinis siekimas: ką sako neuromokslas  ir kokios moksliškai pagrįstos priemonės (vizualizacijos, atlygio sistemos naudojimas, sunkumų numatymas ir tvarkymasis su iššūkiais) gali padėti?
  • Savidisciplina. Kaip pasiekti geriausių rezultatų optimaliai naudojant savo resursus?
  • Savidisciplinos gebėjimų ugdymo galimybės įvairiame amžiuje. 
  • Praktinis savidisciplinos įgūdžių lavinimas, naudojant šiuolaikines, mokslu grįstas metodikas.
  • Emocinė, protinė ir elgesio savireguliacija. Kaip panaudoti neuromokslo pasiekimus savo gyvenimo praktikai? 
  • Kaip „nepaslysti“ su savikontrole? Praktiniai optimalios ir optimalios savikontrolės ugdymo įgūdžiai.  
  • Savireguliacija susidūrus su sudėtingomis gyvenimo aplinkybėmis ir santykiuose su kitais žmonėmis 
  • Savidisciplinos, savireguliacijos ir savikontrolės praktika įvairiose gyvenimo srityse (savijauta, savirealizacija, santykiai, mokymasis ir tobulėjimas, profesinė veikla ir karjera). Kaip su mažiausiomis sąnaudomis pasiekti geriausio rezultato, kokias klaidas galime padaryti ir kaip jų išvengti? 
  • Valia ir jos ugdymas, naudojantis psichologijos mokslo sukurtomis metodikomis. 
  • Malonumai ir jų atidėjimo metodologija.
  • Schemų terapijos pasiekimų naudojimas savo gyvenimo valdymui. 
  • Atjauta ir pasirūpinimo savimi praktikos, siekiant svarbių tikslų. 
  • Apie įpročius, valdančius mūsų gyvenimą. Norimų įpročių formavimo ir nepageidaujamų įpročių pašalinimo praktika, remiantis neuromokslu.
  • Kaip seminare gautas žinias ir įgūdžius taikyti praktiškai? 
  • Galimi sprendimai, susidūrus su iššūkiais ir problemomis. 
  • Klausimai-atsakymai. 

Šiame seminare pateikiami mokslu grįsti teoriniai ir praktiniai metodai turėtų būti naudingi visiems, norintiems susikurti geresnius įpročius ir pašalinti nepageidaujamus įpročius darbe, asmeninio tobulėjimo sferoje, santykiuose, asmeninės sveikatos ir buities sferose – iš tikrųjų, bet kuriam asmeniui, kuris nori pokyčių.

Renginio dalyviai gaus:

  1. Išsamią teorinę ir praktinę informaciją apie gyvenimo valdymo ir jo efektyvumo galimybes įvairiose situacijose ir esant įvairioms aplinkybėms. 
  2. Praktines rekomendacijas ir praktinių įgūdžių lavinimo priemones, ugdant ir praktiškai naudojant savidiscipliną, savireguliaciją, valią ir norimų įpročių formavimą bei nenorimų įpročių keitimą. 
  3. Praktinius būdus kaip didinti gerinti savo gyvenimo valdymą net esant iššūkiams ir sunkumams. 
  4. Galimybę tiesiogiai klausti lektorių jiems aktualių klausimų ir čia pat gauti atsakymus. 
  5. Lektorių paruoštą medžiagą-skaidres, rekomenduojamą literatūros sąrašą bei pilną seminaro vaizdo įrašą. Seminaro dalyviai turės galimybę net 6 mėnesius šiuo įrašu naudotis už jau sumokėtą kainą.

Dalyvavimo sąlygos

Seminaro kaina iki 2022 09 15 d. 39 eur, paskutinę savaitę prieš renginį bilietai brangs  – bus 59 eur.

Pirkdami tiesiai mūsų interneto svetainės parduotuvėje https://zmogausinstitutas.lt/produkto-kategorija/parduotuve 

Dieną ar dvi prieš renginį visiems užsiregistravusiems ir sumokėjusiems išsiųsime prisijungimo nuorodą. Labai prašome pasitikrinti SPAM folderius, kad kartais laiškas su nuorodą nebūtų nukeliavęs ten. Laiškas su nuoroda jums bus atsiųstas iš el.pašto: info@zmogausinstitutas.lt, jeigu laiško negausite, rašykite arba skambinkite tel. +370 610 31301.

Apie lektorius:

  • Dr. Julius Neverauskas, medicinos daktaras, gydytojas psichoterapeutas, LSMU podiplominių psichoterapijos studijų kurso vadovas, mindfulness mokytojas, Žmogaus instituto įkūrėjas. 
  • Reda Rizgelytė-Viskontienė, psichologė-psichoterapeutė, supervizorė, mindfulness mokytoja, podiplominių psichoterapijos studijų dėstytoja.  
  • Neringa Rogalskytė, gydytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos konsultantė. 

Renginį organizuoja ŽMOGAUS INSTUTITAS. 

Organizatori i ngjarjes merr përgjegjësinë për cilësinë e ngjarjes. Organizatori do të marrë një vendim në lidhje me rimbursimin nëse ngjarja nuk zhvillohet ose shtyhet. Për informacion më të detajuar mbi rrethanat dhe rimbursimet, ju lutemi referojuni Rrethanave që lidhen me ngjarjen