Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

MOUSSA DIALLO TRIO | Malis-Danija

Moussa Diallo trio:

Moussa Diallo: bosas / vokalas
Preben Carlsen: Gitara
Salieu Dibba: perkusija/vokalas

Moussa Diallo - iš Malio kilęs, bet Danijoje gyvenantis, daugybę apdovanojimų pelnęs bosistas, dainininkas, kompozitorius ir pasakotojas. 
Įkvėptas savo afrikietiškų šaknų ir šiuolaikinių vakarietiškų patirčių, Moussa ir jo grupė turi natūralų gebėjimą sujungti abu pasaulius į jaudinantį, poetišką ir viliojantį afro/blues pasirodymą, kuriame išgirsite ir vieną iš Malio tarmių - bambara. 
Jūsų laukia nuostabi muzikinė kelionės, kupina energijos ir šokiams draugiškų ritmų.
Daugiau informacijos: www.moussadiallo.com


___________
Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394. To nepadarius, negalėsime Jums užtikrinti sėdimos vietos renginio metu. Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
___________
Renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia